دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیونزندگی

تغییر رنگ آشپزخانه؛ ایده‌های وسوسه کننده! – قسمت اول

نظرات

تغییر رنگ و یا اضافه کردن پالتی از رنگ به دکوراسیون بهترین راه برای ایجاد تغییر و تنوع در آشپزخانه است. این کار به شما کمک می‌کند که بدون هیچ نوع تعمیر و یا ساخت و سازی بتوانید حس و حال متفاوتی را به فضای آشپزخانه‌تان ببخشید.

در این پست همراه ما باشید تا با تعدادی از پالت‌های رنگی پیشنهادی روبه‌رو شویم و با کمک آن‌ها دستی به سر و روی آشپزخانه‌مان بکشیم.

آبی دریایی

انتخاب رنگ آبی دریایی تیره در دکوراسیون آشپزخانه‌های بزرگ می‌تواند کار هوشمندانه‌ای باشد. این رنگ کمک می‌کند که آشپزخانه شما شکل رسمی‌تری به خود بگیرد و همچنین دنج‌تر هم به نظر می رسد. در کنار این رنگ شما می‌توانید از رنگ‌های متنوع و مکملی نیز در برخی از وسایل آشپزخانه استفاده کنید و فضاهای متفاوتی را شکل دهید.

دکوراسیون آشپزخانه آبی دریایی
دکوراسیون آشپزخانه آبی دریایی

مرجانی

این آشپزخانه که با رنگ صورتی مرجانی طراحی شده است می‌تواند تمام مدت احساس تازگی و شادابی را در وجود شما شکل دهد. علاوه بر این نیز استفاده از وسایل حصیری در کنار این رنگ توانسته ترکیب جالب و منحصر به فردی را خلق کند.

دکوراسیون آشپزخانه مرجانی
دکوراسیون آشپزخانه مرجانی

آبی پاستلی

اصولاً استفاده از رنگ‌های کم‌رنگ و به اصلاح پاستلی می‌تواند آرامش بسیاری را به فضای خانه و آشپزخانه شما ببخشد. در این تصویر استفاده از رنگ آبی پاستلی برای کابینت‌ها انتخاب هوشمندانه‌ای بود که به فضا آرامش بسیاری بخشیده و آن را شیرین و ملایم کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه آبی پاستلی
دکوراسیون آشپزخانه آبی پاستلی

مشکی مات

یکی از شیک‌ترین و جذاب‌ترین رنگ‌ها برای دکوراسیون آشپزخانه رنگ مشکی مات است. در کنار این رنگ می‌توانید از وسایل طلایی‌رنگ استفاده کنید و یا دستگیره‌های کابینت را به این رنگ تغییر دهید. با این حال توصیه می‌کنیم که رنگ مشکی مات را در آشپزخانه‌های کوچک به کار نبرید، چراکه می‌تواند فضای آشپزخانه را کوچک‌تر و تاریک‌تر نشان دهد.

دکوراسیون آشپزخانه مشکی مات
دکوراسیون آشپزخانه مشکی مات

زرد کمرنگ

استفاده از رنگ زرد کمرنگ در فضای خانه می‌تواند حس و حال پرطراوت و بی‌نظیری را در شما به وجود آورد. این رنگ به عنوان انتخابی لطیف و دلنشین دکوراسیون آشپزخانه‌تان را امن‌تر و دلنشین‌تر جلوه می‌دهد. توصیه می‌کنیم که در کنار این رنگ از وسایلی با رنگ‌های متفاوت‌تر و جسورانه کمک بگیرید و ترکیب رنگی ایده‌آل و متناسبی را شکل دهید.

دکوراسیون آشپزخانه زرد کمرنگ
دکوراسیون آشپزخانه زرد کمرنگ

طبیعت زیبای آبشار بیشه لرستان

مقاله قبلی

بازی گروهی خانوادگی و دورهمی های دوستانه

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*