ماجرای امبر هرد و جانی دپ
ماجرای امبر هرد و جانی دپ
چهره هافرهنگ و هنر

ماجرای طلاق و کتک کاری امبر هرد و جانی دپ + عکس

نظرات

در روزهای اخیر ماجرای جدایی جانی دپ و امبر هرد برای یک بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. امبر هرد که توسط کارشناسان زیبایی لقب زیباترین زن جهان را دریافت کرده در روزهای دادگاه طلاق پر تنش خود از جانی دپ به این مساله اشاره کرده است که توسط جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. داستانی که توجه بسیاری را نیز به خود جلب کرده اما شنیده ها حاکی از این است که ماجرا از پایه چیز دیگری است.

امبر هرد در دادگاه با ارائه شواهدی ادعا کرده بود مورد آزار فیزیکی قرار گرفته. اما جانی دپ این ادعا را رد می‌کرد و مدعی بود کسی مورد آزار جسمی قرار گرفته، اوست نه همسرش. امبر هرد که خود را مظلوم ماجرا معرفی کرده بود، با افشای یک فایل صوتی همه چیز بر علیه وی تغییر یافت.

جانی دپ همراه امبر هرد
جانی دپ همراه امبر هرد

این فایل صوتی منتشر شده از این دو نفر نشان دهنده این است که امبر هرد نیز به جانی دپ سختگیری میکرده و با وسایل مختلفی مانند لوازم آشپزخانه وی را کتک می زده است و رفتارهایی عجیب با دپ داشته است. بر ملا شدن این موضوع باعث حمله مجازی بسیاری از افراد علاقه مند به جانی دپ به سمت امبر هرد شده است.

این حملات با هشتگ #JusticeForJohnnyDepp همراه شده است که طالب عدالت برای جانی دپ هستند. کاربران مجازی علاوه بر هشتگ ذکر شده با کامنت‎های متعدد خود در شبکه های مجازی پست های امبر هرد را آماج توهین و فحاشی هم کرده اند.

ماجرای جدایی جنجالی امبرد هرد و جانی دپ

جدایی جانی دپ از امبر هرد یکی از جنجالی‌ترین موارد طلاق در هالیوود در چند سال اخیر بوده است.این جدایی علاوه بر تحمیل هزینه‌های مالی سنگین به دپ، نقش زیادی در بیکاری وی و عدم تمایل کارگردانان برای کار کردن با او داشته است.

جانی دپ که اکنون ۵۵ سال سن دارد، مدعی است که امبر هرد در دوران ازدواج به او خیانت کرده و با ایلان ماسک رابطه مخفیانه داشته است. وی همچنین می‌افزاید که هرد، ۳۲ ساله، با خشونت با وی رفتار می کرده و یک بطری مشروبات الکلی را به سمت دپ پرتاب کرده، به طوری که جانی دپ مجبور شده به خاطر صدمه‌ای که به انگشتش وارد شده جراحی پیوند انجام دهد.

مطالب مرتبط

اسامی نهایی کاندیدهای انتخابات مجلس ۱۱ سال ۹۸ حوزه تبریز

مقاله قبلی

قیمت نمایندگی و بازار خودروهای ایران خودرو – ۱۵ بهمن ۹۸

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*