دکتر زمانی رییس دانشگاه پیام نور
دکتر زمانی رییس دانشگاه پیام نور
اخباراخبار ایران

دکتر زمانی کیست ؟- جریان عکس های منتشر شده از رییس دانشگاه پیام نور در تایلند

نظرات

عکس منتشر شده از رئیس دانشگاه پیام نور در تایلند
عکس دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور در مراسم آئینی در تایلند

رئیس دانشگاه پیام نور ،دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور که در سفر (کاری) در کشور تایلند به سر می برد، در مراسمی سنتی در این کشور دیده شده است! انتشار این خبر در رسانه های اجتماعی حاشیه هایی درست کرده است که هنوز از طرف دکتر زمانی تائید یا تکذیبی صورت نگرفته است.

دکتر زمانی در مراسم رقص و آواز در تایلند
دکتر زمانی در مراسم رقص و آواز در تایلند

بیوگرافی دکتر زمانی رییس دانشگاه پیام نور

دکتر محمدرضا زمانی متولد ۱۳۳۷ در شهرستان میمه اصفهان و استاد پایه ۳۴ است. وی تا کنون راهنمایی بیش از ۸۰ رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد را در رشته‌های مرتبط با تخصص خود عهده دار بوده است. چاپ ۹۶ مقاله علمی، پژوهشی در مجلات معتبر ملی و بین المللی، ارائه بیش از ۷۵ مقاله کامل و ۱۲۰ خلاصه مقاله در همایش‌ها و همایش‌های معتبر داخلی و بین المللی از فعالیت‌های علمی ارزنده او است.

مطالب مرتبط

دانلود رایگان دورهمی مهران مدیری با حضور سردار آزمون شبکه نسیم

مقاله قبلی

چرو فررارا گزینه سرمربی گری تیم استقلال Ciro Ferrara

مقاله بعدی

1 اظهار نظر

  1. متأسفانه اکثرمادردیدن نکات مثبت یک شخصیت حتی حقوقی ناتوان امااگرازیک موضوع یانکته ای بتوان سوءاستفاده کردبسیارتواناییم.آقای زمانی رئیس دانشگاه پیام نورانسانی فرهیخته کوشاوبسیارپاک مخصوصادررابطه بامسائلی چون برنامه ای که تایلندیها داشته اندوایشان هم دعوت شده وشرکت کرده اند.من ازبچگی ایشان وخانواده اشان رامیشناسم واگرمنتقدانی که شرکت دراین جلسه رارقص نام نهاده اند میشناختندامکان نداشت بتوانندچنین تصوری داشته چه رسدبه اینکه طوردیگری تفسیرکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*