پیام رهبر انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی
پیام رهبر انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی
اخباراخبار ایراناخبار جهانحوادث

آیت الله خامنه‌ای بعد از اعلام سه روز عزای عمومی فرمودند انتقام سختی میگیریم

نظرات

از طرف رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی سه روز عزای عمومی اعلام شد.

همچنین در بیانیه ایشان آمده که انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون سردار شهید سلیمانی و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند.

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به‌دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.

این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه‌ الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم.

او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید.

شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به‌حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند.

شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان ــ و نیز همه‌ی دشمنان ــ بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.

ملت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او به‌ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت. اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام می‌کنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.

سیدعلی خامنه‌ای

۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸

اخبار لحظه ای این حادثه را در صفحه سردار قاسم سلیمانی و سایت نیلز دنبال کنید.

مطالب مرتبط

فیلم لحظه شهادت حاج قاسم سلیمانی

مقاله قبلی

بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

مقاله بعدی

2 نظرات

  1. با سلام و صلوات محضر مبارک رهبر انقلاب امام خامنه ای عزیز ای رهبر و پیشوا ما ما به فرزندان خود خواهیم اموخت زمانی که همه ما در خواب بودیم قهرمانی از جنس مردان خدا برای دفاع از ناموس و ملکت ما به خاک خون کشیده شد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دلمون برات تنگ شده

  2. با سلام و صلوات محضر مبارک رهبر انقلاب امام خامنه ای عزیز بعنوان یک بسیجی معتقدم که فتح قدس نزدیک است انشا اله به زودی زود نماز جماعت پشت سر رهبرمان امام خامنه ای در بیت المقدس اقامه خواهیم کردو انتقام خون سردار سلیمانی خواهیم گرفت و شعار همیشگی مرگ بر اسرایل و مرگ بر امریکا سر خواهیم داد . به امید خدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*