پدر سارا حمزه ای از شهدای سقوط هواپیمای اوکراین
پدر سارا حمزه ای از شهدای سقوط هواپیمای اوکراین
اخبار ایرانبیوگرافی

بیوگرافی سارا حمزه ای از شهدا کشته شده در پرواز اوکراین و سخنان پدر او

نظرات

سارا حمزه ای کیست ؟

سارا حمزه ای از شهدای پرواز اوکراین میباشد.

امیر اویسی به همراه همسر و دختر خردسال‌اش (سارا حمزه‌ای و عسل اویسی) نیز از استان قم در سانحه هوایی اوکراین بوده‌اند.

پدر سارا حمزه‌ای از جان‌باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در دیدار مسئولان استان قم، اظهار داشت: از خداوند تقاضای صبر و توان تحمل این آزمون الهی را داریم.

وی با بیان اینکه بسیاری از این شهدا جزو نخبگان کشور و از ممتازان علمی بوده‌اند، ابراز کرد: راضی به رضایت خداوند هستیم، با آنکه خسارت این حادثه برای کشور و خانواده‌ها زیاد بوده ولی نباید اجازه خوشحالی به دشمنان را بدهیم.

پدر شهید حمزه‌ای یادآور شد: از روزهای گذشته برخی خواهان تجمع و شمع روشن کردن پشت درب خانه شهدا بوده‌اند ولی اینجا قم است و شهر قم مهم بوده و نباید از اینجا برای کشور هزینه‌تراشی شود.

وی با تذکر اینکه تصمیمات و رفتارها در قم در کشور تأثیرگذار است، تصریح کرد: قم حرمت دارد و نگران بودیم عده‌ای کنار منزلمان شمع روشن و عکس آن را از طرق مختلف پخش کنند که در این زمینه هماهنگی‌هایی صورت گرفت تا جلوی سوءاستفاده‌ها گرفته شود.

حمزه‌ای با انتقاد از برخی هجمه‌ها علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شاید اشتباهی در این زمینه صورت گرفته باشد و نمره ۲۰ سپاه ۱۹ شده باشد، ولی نباید سیاه‌نمایی شود و باید با همدلی جلوی تخریب‌ها گرفته شود.

وی با اشاره به حضور بیت آیت‌الله سعیدی در استان قم گفت: حضور مسئولانه این خانواده در قم سبب برکت و افتخار بوده و جان‌فشانی‌های آیت‌الله سعیدی در انقلاب روشن است.

مطالب مرتبط

باشگاه آ اس رم درگذشت هوادار ایرانی‌اش ایمان آقابالی را تسلیت گفت

مقاله قبلی

دانلود رایگان سریال وارش قسمت ۳۱ سی و یک – سریال شبکه ۳

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*